Панорама Києва на теплоході

Тривалість — 1 година
 
Теплохід забере вас біля Річкового вокзалу, пропливе повз пам'ятник Володимиру Великому, Києво-Печерську Лавру, монумент «Батьківщина-мати», дійде до мосту ім.Патона та вирушить назад.

Час відправлення

Пн - Пт з 11:00 до 19:00
Вихідні та святкові дні з 10:00 до 19:00

Відправлення кожну годину.

Відправлення з причалу №10

Вартість квитка

Будні дні
200 гривень 180 гривень
Вихідні та святкові дні
200 гривень 180 гривень

Діти до 6 років безкоштовно, з 6 до 12 років -50% від вартості квитка.

Маршрут і визначні пам'ятки:

На початку екскурсії зверніть увагу на монумент Володимиру Великому та Пам'ятник хрещенню Русі (колона Магдебурзького права) на правому березі Дніпра. Стометрову Батьківщину-матір проґавити неможливо. Перед пішохідним Парковим мостом праворуч височіє райдужна Арка дружби народів, а зліва простяглися пляжі Труханового острова.
 
Головна пам'ятка програми — славнозвісна Києво-Печерська Лавра, яка розкинулась на двох пагорбах з ансамблю куполів. Вона відразу за мостом Метро, хоча не помітити її теж не можливо. Наприкінці екскурсії, перед мостом Патона, зверніть увагу на Пам'ятник засновникам Києва, а за мостом — на Видубицький монастир.

Кафе і бар:

З їжі на борту є хот-доги, морозиво і снеки. У продажу є алкогольні та безалкогольні напої. Ви також можете принести харчі з собою.

 

1 / 1
Схили Дніпра
1 / 2
Захід сонця на теплоході

Маршрут прогулянки

Маршрут прогулянки Панорама Києва пролягає від Річкового вокзалу вздовж Набережного шосе до мосту Патона і назад до Річкового вокзалу.