Межигір'я

Тривалість — 8 годин 
 
Теплохід забере вас біля Річкового вокзалу, пропливе повз три великих острови — Труханів, Муромець і Великий. Потім попрямує в Київське море, де запланована висадка в національному парку Межигір'я, а після повернеться на вокзал.  

Програма поїздки

У вихідні дні:

  • 11:00 - відправлення з Київського річкового вокзалу
  • 13:00 - прибуття в Межигір'я
  • 17:00 - посадка на теплохід
  • 19:00 - прибуття на Київський річковий вокзал

На теплоході працює бар і музика.

* Вхід на територію парку оплачується окремо.

Час відправлення

Будні дні -
Субота -

Відправлення з причалу №12

Вартість квитка

Будні дні
Субота -

Діти до 6 років безкоштовно, з 6 до 12 років -50% від вартості квитка.

Маршрут і визначні пам'ятки:

Ця програма найбільш змістовна. На маршруті теплохода відразу три великих острови: Труханів, Муромець і Великий. Одна з родзинок прогулянки — Київське море, куди наше судно заходить через шлюз у Вишгороді. Рівень води у Дніпрі та водосховищі різний, тому проходження шлюзу займає біля півгодини. Потім на вас чекає 3-годинна прогулянка колишньою президентською резиденцією, а нині — національним парком Межигір'я.

Кафе і бар:

З їжі на борту є хот-доги, морозиво і снеки. У продажу є алкогольні та безалкогольні напої. Ви також можете принести харчі з собою.

1 / 1

Маршрут прогулянки

Маршрут прогулянки Межигір'я пролягає від Річкового вокзалу вздовж вулиці Набережно-Хрещатицька, оминаючи Рибальський острів, уздовж Оболоні, далі теплохід виходить через шлюз у Київське море, пришвартовується біля резиденції Межигір'я і відходить назад до Річкового вокзалу.