Київське море з проходженням через шлюз на борту теплохода

Тривалість — 3,5 години

Теплохід забере вас біля Річкового вокзалу, пропливе повз три острови — Труханів, Муромець і Великий, попрямує до шлюзу, який з'єднує Дніпро з Київським морем, а потім повернеться на вокзал.

Час відправлення

Будні дні -
Вихідні та святкові дні 15:00

Відправлення з причалу №12

Вартість квитка

Будні дні -
Вихідні та святкові дні 400 гривень

Діти до 6 років безкоштовно, з 6 до 12 років -50% від вартості квитка.

Маршрут і визначні пам'ятки:


Радимо прибути на причал хвилин за двадцять до відправлення, щоб зайняти найзручніші місця для спостереження за річковим життям. Наприклад, за рибалками, каякерами, котрі перешкоджають рибалкам, і зустрічними катерами, які заважають першим і другим. Нікому не дошкуляють лише шляхетні вітрильники, щогли яких заполонили чайки. Але і птахи злітають вгору, коли Дніпром мчить водний мотоцикл.
 
На маршруті відразу три великих острови: Труханів, Муромець і Великий. Головна пам'ятка програми — Київське море, куди наш теплохід заходить через шлюз у Вишгороді. Рівень води у Дніпрі та водосховищі різний, тому проходження шлюзу займає біля півгодини. Там судно робить невелике коло і повертається до вокзалу.

Кафе і бар:


З їжі на борту є хот-доги, морозиво і снеки. У продажу є алкогольні та безалкогольні напої. Ви також можете принести харчі з собою.
 

 
1 / 1
1 / 2

Маршрут прогулянки

Маршрут прогулянки Київське море пролягає від Річкового вокзалу вздовж Набережно- Хрещатицькій, навколо Рибальського острова, уздовж Оболоні, вихід через шлюз в Київське море і назад до Річкового вокзалу.